biuro@atlantisdeweloper.pl
77 307-00-72

O inwestycji

Połączenie sztuki i miejskiego stylu życia

Apartamenty 3 Diamenty to nie tylko nowoczesny projekt, ale także wpisujące się w ideę miejskiego życia osiedle, które zapewni pełen komfort swoim mieszkańcom.

 

Twój azyl w sercu miasta

Inwestycja położona jest blisko centrum, ale dostatecznie daleko od ulicy, by zapewnić spokój swoim mieszkańcom. Blisko linii autobusowych, co gwarantuje idealne połączenia komunikacyjne do centrum miasta. Mieszkańcy osiedla będą mieć także do dyspozycji szeroki zakres punktów usługowych, kawiarni, sklepów, co znajdujących się nieopodal inwestycji.

Atlantis Deweloper prezentuje....

W wyjątkowym miejscu Opola powstał unikalny, kameralny projekt dedykowany Klientom, którzy poszukują nie tylko wysokiego standardu apartamentowego w bliskiej odległości od samego centrum Opola, ale także możliwości zamieszkania w inteligentnym domu w otoczeniu terenów zielonych.

Na uboczu od zgiełku wielkiego miasta, wśród życzliwych ludzi znajdują się „Apartamenty 3 Diamenty” w Opolu – to nie tylko nowoczesna architektura i wspaniała lokalizacja, to Twoje miejsce na ziemi.

To przytulne miejsce, na którym zbudowaliśmy budynek z różnorodnymi lokalami mieszkalnymi z garażami i komórkami lokatorskimi. W pobliżu znajdują się tereny zielone i rekreacyjne, jak również przedszkola, szkoły, apteka, bank, sklepy, boiska. Mało uczęszczane okoliczne drogi zachęcają do przejażdżek rowerowych a pobliskie tereny zielonych ogródków działkowych pozwalają na długie popołudniowe spacery.

Ustawny rozkład mieszkań gwarantuje komfort i możliwość adaptacji do własnych potrzeb. Każdy lokal posiada przestronny balkon lub taras. Wnętrza klatek zaprojektowane tak, by umożliwiać swobodny dostęp do wszystkich lokali. Wygodę i komfort użytkowania zapewniają cichobieżne windy. Ponadczasowa stylistyka, funkcjonalność i nowoczesny charakter budynku stanowi doskonałą propozycję dla Klientów w każdym wieku. Budynek jest przystosowany do zamieszkania przez osoby niepełnosprawne.

„Apartamenty 3 Diamenty” położone jest w zachodniej części Opola w odległości około 500m głównej jego arterii dlatego w niewielkiej odległości nie brakuje też miejsc do aktywnego wypoczynku lub czy tego by prowadzić w pełni komfortowe życie.

Deweloper znany z jakości

Jak przy każdej inwestycji, tak również tym razem stawiamy na jakość każdego szczegółu.

Standard wykończenia mieszkań nie pozostawi wątpliwości, że firma dba o każdy metr kwadratowy. Najnowocześniejsze materiały dobrych marek zostaną użyte by cieszyć na lata.

Facebook